Jump to Navigation

Trnava a okolie

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Forma na pečenie fúkaných rožtekov REZERVOVANE

Darujem za poštovné silikónovú formu na pečenie fúkaných rožtekov (tescoma)
Rozmer formy 32x22 (20ks rožtekov).

Ak máte záujem, kontaktujte ma prosím cez správu.

Darujem - ponúkam:
Lokalita:

Hrniec REZERVOVANE

Darujem hrniec za poštovné. Objem cca. 9 litrov, nový, nepoužívaný. Je vhodný na plynovú alebo klasickú elektrickú varnú dosku, NIE na indukciu.
Priemer hrnca 24 cm, výška 20 cm.

Ak máte záujem, kontaktujte ma prosím cez správu.

Darujem - ponúkam:
Lokalita:

Darujem plyšové hračky

Darujem plyšové hračky

Darujem - ponúkam:
Lokalita:

Oblečenie pre chlapcov

Prajem pekný deň.Velmi krásne by som chcela poprosiť,či by nemal niekto podarovať oblečenie pre mojich synov vo veľkosti 110-116,,128-134 a 136-150 vhodné aj do školy a škôlky.Velmi by nám to pomohlo.A ak by som ešte mohla veľmi pekne poprosiť pre chlapcov nejaké hračky a spoločenské hry.Budeme veľmi vďační za každú pomoc.

Lokalita:

Jesenná alenbo zimná bunda XL a obuv 39

Prosím idem na Vás s prosbou som slobodná mamička našla by sa u niekoho bunda na jeseň alebo ja zimu L, XL a obuv 39? Ďakujem vám krásne za každú odpoveď

Kto daruje?:
Lokalita:

oblečenie pre chlapca veľ. 146

Kto by mohol podarovať oblečenie na zimu, príp. teraz jeseň oblečenie pri štíhleho, vysokého chlapca vo veľkosti 146?Poštovné uhradím samozrejme vopred. Ďakujem veľmi pekne.

Kto daruje?:
Lokalita:

Oblecenie chlapec 134-140

Dobry den,
najde sa prosim niekto,kto daruje oblecenie pre chlapca velkosti 134-140?
Dakujem krasne Lucia

Kto daruje?:
Lokalita:

Dámske oblečenie

Ahojte nájde sa niekto ochotný kto by slobodnej mamičke daroval oblečenie L, XL a obuv 39? Ďakujem Vám krásne

Lokalita:

Dievčenské oblečenie a obuv

Dobrý deň môžem pekne poprosiť nejaké jesenné oblečenie do školy pre 7 ročnú dcérku 134/140 a obuv 32, 33? Ďakujem krásne

Kto daruje?:
Lokalita:

Oblečenie xl/xxl

Dobrý deň, dostala som sa do finančnej situácie, kde aj ja potrebujem pomoc. V práci nám znižovali platy a žiaľ to, čo momentálne zarobím, mi vykryje tak akurát bývanie a horko ťažko potraviny. Nemôžem si dovoliť už pár mesiacov kúpu nového oblečenia (nie z rozmaru, ale kvôli zmene konferenčnej veľkosti). Preto by som chcela poprosiť o pomoc s oblečením, už skôr do chladnejšieho počasia. Nosím momentálne veľkosť xl -xxl (lepšie budú miery aby asi - prsia 110, pás 106 cm). Prechodnú bundu mám, a topánky tiež, tie nepotrebujem. Poštovné a balné si samozrejme zaplatím.

Lokalita:

Stránky

Subscribe to RSS - Trnava a okolie


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting