Jump to Navigation

Pre administrátora - nechápem

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobrý deň,
nechápem, prečo mám uvádzať lokalitu, ak ide o darovanie prostredníctvom pošty. Čiže ak ste mi uviedli lokalitu, je to nepravdivá informácia. Nemá to totiž význam, ak nejde o osobný odber.

Komentáre

Uvádzať lokalitu má význam vždy.

Ak ponúka trebárs detské oblečenie niekto (napr.) zo Žiliny, je to informácia pre záujemcov z okolia, že môžu na poštovnom ušetriť, ak sa s darcom dohodnú na osobnom odbere.

Taktiež ak niekto z Banskej Bystrice dopytuje napríklad detský bicykel, darca z okolia môže ponúknuť osobný odber.

Nerozumiem, ako to myslíte s tou nepravdivou informáciou. Ak inzerent býva v Pezinku, uvedie Bratislava a okolie, kde vidíte chybu?

Dobrí chcem sa spýtať ak nevirusujem napísala som že potrebovala vo som pomôcť či bi mi. Nemal niekto podarovat deki. A neukazuju sa ani v tich blogoch čo som odoslala vimazalo sa. Samo. Prečo

Michala92, samo sa to nevymazalo, vymazala som to ja. Poslala som vám mail s vysvetlením, ale vrátil sa ako nedoručený. Prosím, zmeňte si mailovú adresu vo vašom účte. Návod, ako to urobiť, je v článku na titulnej strane hneď na prvej pozícii, v časti AKO ZMENIŤ POUŽÍVATEĽSKÉ MENO, HESLO, MAILOVÚ ADRESU.

https://podajdalej.sk/podrobny-navod-pre-uzivatelov-podajdalejskNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting