Jump to Navigation

Oblečenie pre deti

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobrý deň Mile mamičky som slobodná mamička 2 detmi.s 10 ročnou a 5 ročným synom. Chcela by som poprosiť mamičky o pomoc s oblečením do skoly a do škôlky ak by niekto mal na zvys. Dcerka nosí oblečenie číslo M. A obuv 37. A synček nosi oblečenie 110;116 a obuv .30. veľmi pekne vas prosím mamičky o pomoc . naozaj sa potešíme všetkému. Krásny deň prajeme :)

Kto daruje?:

Komentáre

Dobrý večer,
mám dve mikiny - tmavomodrú (je na nej kkúsok nad vreckom akoby poprskané niečím červeným) a cervenú , obe veľkosť 16, tepláky svetlomodrej farby veľkosť 110, papučky na doma veľkosť 29, dve tričká s dlhým rukávom veľkosť 104/110 - policajsky a hasicsky motív.
Sú to nosené veci, bez dier. len farba je kúsok vyblednutá.

Ak by ste mali záujem, napíšte.

Lucia

Dobry den, napiste mi adresu. Dakujem.Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting