Jump to Navigation

Deky záclony zavesy hracky

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobrý deň som v zlej finančnej situácii a chcela bi som poprosil ľudí z dobrým srdcom ktorý bi mi podarovali nieake deky zavesi záclony obrusi a hracky dakujem velmi pekne aj za precitanie

Kto daruje?:

Komentáre

Znova ste neuviedli vek dieťaťa a ani pohlavie dieťaťa. Treba to písať do každého inzerátu, kde niečo preň chcete. Je veľký rozdiel, či chcete hračky pre dievča alebo chlapca, pre vek 3 roky alebo 13 rokov.

Mimochodom, vek vašej dcérky ste uviedli v októbri 9 mesiacov a dva týždne neskôr ste už písali o ročnom dieťati. Lokalitu (miesto vášho bydliska) uvádzate zakaždým iné.

Ste na webstránke zaregistrovaná od 18.9., za ten čas som vám poslala už tri maily s vysvetlením, kde nájdete pravidlá webstránky a prečo ich je potrebné dodržiavať.



Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting