Jump to Navigation

Upozorňujem na ......

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

p. Eve som darovala veci ( balík 10kg) za poštovné. Dohodli sme sa, že zaplatím kuriéra a ona mi € následne pošle.
Správa z 26.3-
Dobrý deň pani Janka ďakujem Vám za oblečenie a uhradili ste aj poštovné s pozdravom Eva.
Opätovne so ju požiadala, aby poštovné vo výške 8, 14 podľa predošlej dohody uhradila.

Už sa neozvala.

Za dobrotu...
ADIDAS

Komentáre

Ak chcete uhradit postovne,treba vopred vypytat,inak sa ho nedockate.No za 10kg ste si zvolili drahe postovne,lebo 10kg balik na pistu stoji 3,60e.

Ak sledujete postu, tak viete že neposiela balíky.

akoze neposiela??ja som tento tyzden poslala 4 5kg baliky na postu...ziaden problem...

Janka. Ba1
- vymazala som vám z nadpisu mailovú adresu užívateľky, na ktorú sa sťažujete;
- vymazala som vám zo záhlavia vášho príspevku celé občianske meno užívateľky, na ktorú sa sťažujete.

Sťažujete sa, ale sama ste porušila pravidlá webstránky, ktoré sú zverejenené na titulnej strane v článkoch na prvých dvoch pozíciach:
http://podajdalej.sk/podrobny-navod-pre-uzivatelov-podajdalejsk
ČO ROBIŤ V PRÍPADE PROBLÉMOV
vždy informujte administrátora

http://podajdalej.sk/eticky-kodex-pouzivatela
4. je zakázané vkladať do príspevkov informácie o identite iných užívateľov (resp. tretích osôb) bez ich súhlasu (meno, adresa, e-mailový kontakt, telefónne číslo, číslo účtu a podobne);

V treťom článku na titulnej strane s nadpisom Adresy podvodníkov je prvá veta článku hrubým písmom (a viditeľne už v náhľade, netreba na článok klikať):
Prosím všetkých darcov, aby nikomu neposielali nič na dobierku. Ak chcete, aby vám adresát uhradil poštovné, dajte si peniaze poslať dopredu.

Prosím, kliknite teraz na kontakt na lište hore, a pošlite mi mail, problém s danou užívateľkou budem riešiť.

Dobrý večer ja som pani Janka. Ba1 písala že nech mi pošle balík na dobierku že nemám vedení účet a bývam na dedine ona poslala balík a uhradila poštovné, poštovné jej pošlem šekom cez poštu aj som jej to písala mám dvojmesačnú dcérku bojím sa s ňou chodiť na poštu na druhý týždeň jej ho pošlem len trošku to poštovné predražila veľa mamičiek mi pomohli s tejto stránky a nikdy som ich neoklamala keď mi poslali balík na dobierku.

Janka. Ba1 vám dopredu napísala, že to môže poslať kuriérom a koľko to asi bude stáť. Odsúhlasila ste jej to a sľúbila peniaze poslať. Keď sa vám suma nepáčila, mali ste jej napísať, že cena za kuriéra je pre vás priveľa.

Keď vás Janka potom po mesiaci kontaktovala, že peniaze stále nemá, ani ste jej neodpovedali. Keby ste jej napísali to, čo teraz tu (pošlem na budúci týždeň), tento príspevok tu vôbec nemusel byť.

Do dnešného dňa som sa nedočkala € za kuriéra.

Užívateľské konto mama4 som zablokovala a zostane zablokované, kým dohodnuté poštovné nezaplatí.Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting