Jump to Navigation

no vyber si

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Už ma to nebaví. O tejto stránke som sa dozvedela pred rokom v pôrodnici (týmto pozdravujem Anku Piskáčkovú a dodatočne ďakujem za pomoc a rady). Po nejakej dobe som ju navštívila a nedávno som sa aj zaregistrovala. No od Vianoc sa tu nepíše o ničom inom, len o podvodníkoch. Celkom ma to odradilo. K tomu aby málo nebolo, som poslal balík a vraj neprišiel. No teraz neviem, čo si mám o tom myslieť, nevadí. Buď budeme apelovať na tvorcov stránky, aby bolo možné dať aspoň hodnotenie k menu, alebo budem bezhlavo veriť každému a pomoc, tým čo sa má dostať sa nie vždy dostane, alebo sa na to jednoducho vykašlem. Tak teraz buď z toho múdra Lenka. Odporúčam mamičkám, ktoré ozaj chcú pomoc, aby si napísali vlastný blog, v ktorom napíšu o svojej situácií, deťoch a podobne. Tak zjednodušia kontrolu nickov, tým čo im chcú pomôcť, keďže sa dá v histórií vyhľadať, čo ktorá osoba kedy napísala. A podľa možnosti údaje aktualizujte. Uvidíme, či sa nápad ujme. Ďakujem.Air Trainer Sc 2

Komentáre

Aj do blogu sa dá napísať všeličo.

Ano da sa, ale vzdy lepsie nez nic, si myslim a tazko si bude niekto pol roka pytat saty pre trojmesacne dieta, bolo by to podozrive. Ja odteraz neposielam nic nikomu o kom nic neviem. Uz len z principu, ze ma to nastvalo.

aj mna to tu začína štvať..mám podobné pocity.. zasa na druhej strane, niekto si môže vytvoriť aj viac blogov..s viacerymi situaciami.. ono podvodníci si vždy nájdu cestu..

inak mna napadlo, ze ludia by mali byť označovani adresou.. tu nemozu velmi menit..a hned spozname podvodnikov.. aj ked sa tu pise o podvodnikoch-kazdy pise meno, nick ;, treba napisat adresu..

spacirka či dotičná pani balík dostala sa dá zistiť na pošte s lístkom od balíka. Mne raz prišiel balík po neuveriteľnom mesiaci, ale to bolo počas Vianoc. Pani na pošte mi povedala, že balíky cez sviatky sa pozdržiavajú na hlavnej pošte a rozosielajú sa až po sviatkoch. Balík prišiel od 19.12 až 17.1 síce v poriadku ale neskoro. Mal to byť darček pod stromček, ale radosť bola aj tak.
A s tými špekulantami je to bohužiaľ tak ako napísala lubkaa zmenia si meno a hotovo. Nie vždy sa dá osobne pre veci prísť a tak to špekulanti využívajú. Keď si prečítate príspevky užívateľa zistíte aj bez blogu kto podvádza. Ale na druhej strane by sa mali staré neaktuálne inzeráty vymazávať, aby nezaberali kapacitu stránky a vtedy nastupujú opäť špekulanti....

Spacirka máš úplnu pravdu.Ja sama potrebujem pomoc a mala som tu aj inzeraty o pomoc. Ale ked mi maminky poslali vecičky pre moje 4 detičky, prestala som dávat inzeráty, nebudem predsa pytat donekonečna stále nové a nové. Ved kde by som ich aj dala, kked máme 2-izbový domcek a skrinku nemá ani moja najmladsia. Jednoducho chcem tým povedat že je podozrivé ked jedna osoba pýta pre detičky oblecenie mesiac, dva a stále dáva inzeráty podobného typu. Ved ked jej na kazdý odpise aspon jedna mamka, musia mat oblečenia prebytočne vela. Tak čo s tými vecičkami potom robia? Aspon podla mna je to čudné.

Aj ja s tým súhlasím.Tiež som pred rokom pýtala o pomoc.Neskôr som uviedla,že dakujem,pomoc už nepotrebujem.Ved skladovať prebytočné veci je ťažké.A pritom potrebuje pomoc niekto,kto nemá nič.

A koho si vyberieš?Ved sa to tu hmýri asi štyrmi osobami,ktoré majú kopec nickou.Ale rovnaký pravopis,štýl písania.A ked tejto osobe ako sa povie stúpiš na otlak/júúúúj ako vie krásne kliať/Poviem si,že preveruj.A tak vám naklajú,že vraj čo závidím,ked som bohatá.A pátraním zapletú nevinnú osobu do svojich intríg.Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting