Jump to Navigation

oblečenie pre deti

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Oblečenie

Rada by som ešte poprosila oblečenie pre chlapca veľkosť 158. Každá pomoc by bola uuspokojiva.

Kto daruje?:

Oblečenie

Dobrý deň rada by som poprosila o pomoc dobrých ľudí či by sa niekto našiel po darovať oblečenie pre dievčatko 140 VEĽKOSŤ ALEBO XS bola by som vďačná za každú pomoc.

Kto daruje?:

Oblečenie pre dievčatko 68/74

Dobrý večer veľmi pekne chcem poprosiť o pomoc s oblečením pre dcérku veľkosť 68/74 vyrástla my už skoro zo všetkého bola by som veľmi vďačná ďakujem.

Kto daruje?:

Oblečenie pre chlapca od 86

Nájde sa prosím niekto kto ma oblečenie pre chlapca od veľkosti 86? Bola by som veľmi vďačná za každú ponuku. Poštovné samozrejme vopred uhradím. Ešte raz ďakujem.

Kto daruje?:

Oblečenie pre chlapčeka veľkost 74/80

Nenasiel by sa niekto kto by mal darovat oblečenie pre chlapčeka veľkost 74/80

Kto daruje?:

Chlapčenske oblečenie L

Veľmi pekne chcem poprosiť o oblečenie pre syna ktory ide na Strednu školu ak bi sa našli nejake veci prenho budem vdačna ak niekto pomôže.Vopred dakujem.

Kto daruje?:

Dievčenske oblečenie 122 a gumičky, sponky

Dobrý deň chcela bi som poprosiť niekoho o podarovanie oblečenia pre moju dcerku 5 ročnu.Ak bi sa u niekoho našli nejake letne veci leginy trička šaty.Bola bi som Vam vdačna za pomoc.Ak sa najdu aj nejake gumičky a sponky do vlaskov.Sme na tom finančne dosť zle .Vopred ďakujem aj za prečitanie.

Kto daruje?:

Oblečenie a obuv dievčenské a chlapčenské

Dobrý večer veľmi by som chcela poprosiť pre moje deti o oblečenie a obuv do školy a škôlky chlapci nosia veľkosť 164/176 152/158 alebo pánske S-ko trička alebo mikyny M L.Dievčenské 134/140 92/98 68/74 .Obuv obaja chlapci nosia 41 dievčatá 34 23 pomohli by mi aj ruksaky ,peračníky ,pastelky ,zošity čokoľvek čo už neviužijete a nám to pomôže budeme veľmi vďačný ďakujem.

obuv

Dobry den mamicky prosim vas nenajdu sa u vas nieake balerinky a tenisky botasky velkost 38 pre moje dcerky vami uz nepouzivane vopred dakujem.

Kto daruje?:

papučky 2

Dobrý večer, prosím nedaruje niekto papučky vo velkosti 28 pre chlapčeka ? Dakujeme

Kto daruje?:
Lokalita:

Stránky

Subscribe to RSS - oblečenie pre deti


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting