Jump to Navigation

Staré deky, koberce

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Ak máte doma staré deky, menšie koberčeky, vankúše, rada ich prijmem pre svojich šiestich psíkov, ktorým potrebujem tieto vecičky do koterca, ktorý sme s manželom svojpomocne skonštruovali aj so zateplenými búdkami. Nežiadam pomoc pre seba, ale pre tie malé, zlaté, nemé tvory, aby im bolo teplučko aj v zime. Okrem nich mám doma aj osem mačičiek a aby boli všetci spokojní, dosť im investujeme do granulí a konzerv a na kúpu koberčekov a inej výbavičky pre nich nám nezostáva. Veľmi rada prijmem aj nejaké opotrebené tenisové loptičky na hranie sa pre nich.
Kontakt : mafalda@azet.sk Nike

Kto daruje?:


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting