Jump to Navigation

Košice a okolie

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Oblečenie XS , S

Dobrý deň , prosím nemá niekto na darovanie oblečenie XS / s
Ďakujem

Závesy, záclony, obliečky

Dol0 kebybrý deň , prosím nepomohol by nám niekto s vecami do domu
Kuchynské potreby by sme potrebovali tak isto
Ak by sa niečo našlo veľmi by ste nám pomohli vopred vám ďakujem

Kto daruje?:

Darček pre ročného chlapčeka

Dobrý deň , nemal by niekto nejakú hračku alebo nejakú vec pre chlapcov
Malý bude mať narodeniny
Ak by sa našlo niečo budem vám veľmi vďačná
Z finančnych dôvodov mu nemôžem kúpiť nič

Ďakujem veľmi pekne

Kto daruje?:

Oblečenie pre chlapčeka 80

Dobrý deň , nemal by niekto na podarovanie oblečenie pre chlapčeka veľkosť 80 ? Dupačky ,body , pyžamka
Ďakujem veľmi pekne

Kto daruje?:

Potreby pre seniorov, aj na narodeniny

Dobrý deň všetkým, celoročne zháňame pre seniorov rôzne potrebné veci, ktoré im uľahčia/spríjemnia život, pomôžu im, či potešia sa vďaka nim. Aktuálne dvaja dosiahnu okrúhly vek - narodeniny. Poprosím o akékoľvek z nasledujúcich vecí aktuálne na narodeniny. Ide o 2 ženy a jedného muža.

Kto daruje?:

Darček na narodeniny pre 18-ročnú slečnu

Dobrý deň... Radi sa ujmeme pre niekoho zvyšných kníh, ak by sa našli, boli by sme povďační. Išlo by o darček k narodeninám, preto by bolo super, ak by kniha bola v peknom stave. Obľubuje beletriu a spol., napr.: Dievča v jeho tieni - Audrey Blake, Ak niečo stratíš - Tammy Robinsonová, I fell in Love with Hope - Lancali, All the bright places - Jennifer Niven. Ale samozrejme, určite sa zapáčia aj iné, kto by mal nejaké podobné darom, veľká vďaka.

Obrázok: 
Kto daruje?:

Papierové záložky Martinus

Dobrý deň, ak by mal niekto nazvyš podobné papierové záložky Martinus, uvítame. Iné ako Martinus mi nenúkajte, ďakujem pekne.

Obrázok: 
Kto daruje?:

Konvička na preplachovanie nosa

Dobrý deň prajem. Nemal by niekto nazvyš konvu na výplach nosa, prosím? Možno niekomu nesadla, už nepotrebuje a pod. Nemusí byť rovnaká ako na fotke. Vďaka aj za prečítanie.

Obrázok: 
Kto daruje?:

Harry Potter: knihy, oblečenie, riad, hračky...

Dobrý deň, radi sa ujmeme pre niekoho už zvyšných kníh zo série Harry Potter. Samozrejme, "adoptujeme" aj jednotlivo, postupne snáď skompletizujeme. Potešíme sa všetkému, čo sa týka Harryho Pottera, od postavičiek a zberateľského albumu cez hrnčeky po oblečenie (od 90 po 140) a iné veci. Ďakujem aj za prečítanie.

Kto daruje?:

Detská, dámska, pánska kozmetika, drogéria

Pozdravujem... Rada by som sa spýtala, či by sa u niekoho nenašiel zvyšný drogistický tovar alebo kozmetické výrobky, pokojne používané aj po záruke.

Kto daruje?:

Stránky

Subscribe to RSS - Košice a okolie


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting