Jump to Navigation

Kam zmizol inzerát?

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Milí návštevníci Podaj ďalej,

prosím, uverejňujte len inzeráty spojené s filozofiou tejto stránky. Ide o nekomerčné inzeráty, nereklamné, nie predajné ( ani za symbolickú sumu) a s vlastnými fotkami (rešpektujte prosím autorské práva). Inzeráty ktorých zámerom je obohacovanie sa, budú z tejto stránky odstránené.
V prípade záujmu o umiestnenie bannera či platenej reklamy, prosím kontaktujte majiteľov stránky. Kontakt nájdete na červenej lište hore ako druhú záložku zprava.
Ďakujem za pochopenie.Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting