Jump to Navigation

detské oblečenie

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Oblečenie pre novorodenca a monitor dychu

Darujem oblečenie pre novonarodené bábätko-chlapca, veľkosť 50/56 (body, pyžama, teplacky, dupacky) a monitor dychu k tomu

Darujem - ponúkam:

Dievčenské oblečenie od veľkosti 50 do 86

Darujem dievčenské oblečenie (body, tepláky, mikiny, čiapky, nejaké letné veci atď) v dobrom stave od veľkosti 50 do asi 86. Dcéra je narodená v marci.

Darujem - ponúkam:

Oblečenie pre chlapca do 1,5 roka. Okr. RK

Darujem 1 a pol vreca veciciek pre chlapca do 1,5 roka. Vrecia obsahujú naozaj všetko čo mamička bude potrebovať. Cez ponožky, čiapky, bundy, trička, tepláky.. Veci sú používané, no určite poslúžia. Nájdu sa aj veci novšie. Môžem dodať aj krabicu veciciek pre bábätko v unisex farbách. Väčšinou biele. Preferujem osobný odber, keďže je toho dosť. Bývam v Liptovskej Osade. Rada by som pomohla rodičom, ktorý to naozaj potrebujú. Ďakujem za záujem.

Darujem - ponúkam:

Dievc.obl.v.86

Darujem za post.a b.nosene dievc.obl.v.86-tricka,mikinky,pancusky,nohavice,taky mix.Spolu ako balik.

Darujem - ponúkam:
Lokalita:

Darujem topánky pre dievčatko

Dobrý deň. Darujem ľuďom v hmotnej núdzi topánky po dcérke na donosenie. V balíčku je asi 25 párov topánok - čižmičky, topánky, tenisky, prezúvky, sandálky. Veľkosti topánok prevažne od č.33 po č.35. V prípade záumu pošlem mailom aj foto. Len osobný odber. Juraj

Darujem - ponúkam:

darujem satstvo

pre skolkarov aj skolakov, treba mi poslat vek dietata mozme poslat fotky co mame ... len osobny odber (medzi Presovom a Kosicami)

Darujem - ponúkam:

Chlapec 74,80... mix

Darujem nenarocnej mamine za postovne balíček pre chlapca

Darujem - ponúkam:

Chlapčenské oblečenie 74

Darujem oblečenie 74 chlapčenské buď osobný odber alebo poštou za poštovné.

Darujem - ponúkam:

Darujem detské oblečenie Poprad a okolie

Dobrý deň, darujem detské oblečenie a hračky od 1 do 5 rokov.

Darujem - ponúkam:
Lokalita:

Detské dievčenské oblečenie 98-110

Darujeme dievčenské oblečenie čo naše už vyrástly. Všetko bolo vyprané pred odložením teraz sme to vytriedily a bolo toho za velké vreco. Je to väčšinou rozmer 98-110. Sú tam kratase, zimná bunda, mikony, pančuchy, nohavice, ponožky, v podstate všetko čo mali v skrini. Všetko sú to pekné oblečenie, žiadná umelina z činy.

Darujem - ponúkam:
Lokalita:

Stránky

Subscribe to RSS - detské oblečenie


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting