Jump to Navigation

Darujem

Tehotenské oblečenie

Darujem tehotenské oblečenie veľkosť 40 -46 . (Rifle krátke- dlhé, nohavice, tričká, teplá bunda......) V prípade záujmu pošlem foto.

Darujem - ponúkam:
Lokalita:

oblečenie pre chlapca 0-74

Darujem chlapčenské detské oblečenie od narodenia do 6 mesiacov.aj zimné aj letné. Niektoré veci sú ako nové. V prípade záujmu pošlem aj foto.

Darujem - ponúkam:
Lokalita:

Spoločenské/elegantné šaty čierne S/M - krátke bez rukávov

Darujem elegantné čierne šaty krátke č. S/M bez rukávov.

Darujem - ponúkam:

hračky - plyšáky

Darujem krabicu s hračkami - plyšáky - medvedíky, malé aj veľké plyšáky, aj pískajúce, dve prilby pre malých požiarnikov.
Je k tomu závesný sieťový organizér na zvislé zavesenie a ukladanie hračiek.

Poštou ako balík, alebo osobne Nitra.

Darujem - ponúkam:
Lokalita:

darujem zachovale kusy obývačkového nábytku - sekretar a skriňa

darujem zachovale kusy obývačkového nábytku podľa obrázkov - sekretar a skriňa za odvoz z Kysuckého Nového Mesta. Prosím kontaktovať len cez email.

Darujem - ponúkam:

Darujem oblecenie

Darujem 10 krabíc oblečenia po mojich 4 deťoch sú tam trička,kratasy,bluzky,saty nohavice, bundy. A dospelé oblečenie ako sú nohavice, tričká, šaty a kopec iných veci. Všetko je zabalené vyprane v krabiciach.

Dámske oblečenie S, M

Darujem dámske oblečenie vo veľkosti S a M.Väčšina oblečenia je veľkosť M.Vyzdvihnutie v Malackách, prípadne Bratislava Ružinov. Na vyžiadanie pošlem foto.

Darujem - ponúkam:

Dievčenské topánky veľkosť 25 a 26

Darujem dievčenské topánky veľkosť 25 a 26. Dokopy 8 párov topánok. Vyzdvihnutie v Malackách, pripadne Bratislava Ružinov. Na požiadanie zašleme aj foto. Viac info v správe.

Darujem - ponúkam:

hačkovaná sieťovka

Darujem za poštovné ručne háčkovanú sieťovku, vhodnú na menší nákup, napr. na ovocie, zeleninu, pečivo. Dá sa schovať do klbka. Nosnosť do 5 kg. Pošlem poštou.

Darujem - ponúkam:

nákupná taška a detský vak

Darujem za poštovné nákupnú tašku z plátna a detský plátený vak. Pošlem poštou.

Darujem - ponúkam:

Stránky

Subscribe to Front page feed


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting