Jump to Navigation

Tablet

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobrý deň prepáčte že vám ktu píšem len sama kto kúpiť finančné nemôžem. Jeden láskavý pan ktu my daroval tablet pre syna co žiaľ už nefunguje a na opravu nemám. On kto potrebuje na učenie do špeciálnej školy. Prosím o dobrých ľudí o darovanie tablet pre môjho syna. Ďakujem pekne.

Kto daruje?:

Komentáre

Zdravím pani Zuzana,
máme jeden tablet apple air ktorý má dva roky, je plne funkčný a vôbec ho nevyuživame. Budeme sa tesit ak synovi v škole pomoze. Napiste mi adresu a posleme vam ho postou. Krásny den.
Proksova, Lucron, Bratislava

Zuzanu tu býva zriedka, lepšie bude poslať jej mail cez kontaktný formulár. Návod, ako to urobiť, nájdete v článku na titulnej strane: https://podajdalej.sk/podrobny-navod-pre-uzivatelov-podajdalejskNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting