Jump to Navigation

potešenie pre deti

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Ahojte po dlhšej odmlke sa opat vraciam na tuto stranku,ktora mi vzdy pomohla v nudzi a tak isto aj ja som pomahala ako som vedela.Pre nových členov sa predstavim.
volám sa Martina a som mamou 4 detí, ktoré nadovšetko milujem.
Najstaršia dcerka Martinka má 17 rokov, Robko má 15 rokov, Davidko 7 rokov a Mila má 5 rokov.
Všetke deti okrem Davidka sú chvála Bohu zdravé. Davidko sa nám narodil menší a aj po narodení zle prospieval a v 3 a pol roku mu zistili že ma zriedkavú rastovu chorobu tzv. Silver rusell syndrom. Jeho kostra zaostávala až o 3 roky. Od vtedy mu musime každy večer pichat rastový hormon do nôžky. Pomaličky rastie aj ked velmi zaostava za rovesnikmi.
Vždy bol trošku iný ako ostatné deti aj v iných oblastiach ale nechcela som si to pripustit. Mal odklad do školy kedže mal problemy s motorikou, s písanim atd... Do dnes nedokaže napisat svoje meno.
Začali sme navštevovat špecialnu pedagogičku, a ta mi vyriekla že môj synček je aj mentálne retardovaný, a že nemôže nastupit do základnej školy, ale len do školy so zdravotným postihnutím. Moje srdce zaliala obrovska bolest a preplakala som niekolko dní, kym som si neuvedomila, že s tým nič neurobím a musím mu byt oporou viac ako predtým. Neskutočne ho lubim, splnila by som mu všetko na svete...
Budem musiet odist zo zamestnania a poberat na neho opatrovatelský prispevok, kedže potrebuje pomoc vo všetkých oblastiach, ale ten je ešte nižší ako moja mzda.
Momentálne pracujem ako pokladníčka dochadzam do iného okresu za minimalnu mzdu a precestujem z 340 eur 70 eur mesacne... Manžel je nezamestnaný od mája 2014. Dávku v hmotnej nudzi nam priznali vo výške 10 eur...Máme velke vydavky na byvanie, stravu, škôlku, školu detom, elektrinu a splacame úvery...
Jednoducho nám to nijako finančne nevychadza.Chcela by som Vás poprosit o pomoc aspon s oblečením a s hračami pre moje mladsie detičky. Z celeho srdca dakujem za prečitanie a ochotu pomoct. Davidko tuži po traktore a Milka po bábike miminku. DakujemeNike Roshe Run Men

Kto daruje?:

Komentáre

Dobrý večer,ozvite sa mi na mail,malute@post.sk niečo sa najde.

Dakujem pekne poslala som Vám email. pekný večer

Ahoj, napiš akú veľkosť oblečenia má Dávidko a Mila. Ak budem mať niečo, čo sa veľkosťou hodí, pošlem.

ahojNely dakujem za ochotu,. milka nosi 112 a nožicku ma 26/27 a Davidko 122 a n6ožičku rovnaku ako Milka- Dakujem posielam email.

Dobry den, mam nejake hry a detske hracky. Napiste mail na zmajkovic.r@gmail.comNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting