Jump to Navigation

kozmetika, bižutéria a obuv 36,37

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Daruje nikto pre mladú slečnu kozmetiku alebo bižutérie alebo obuv vveľkosti 36,37 Prosím vás veľmi rada by som potešila svoju dcéru budem vďačná každej mamine nemôžem jej kupovať takéto veci je mi to strašne ľúto vopred Ďakujem

Komentáre

Zdravim,
poslete mi vasu postovu adresu? Bizuteriu nemam, ale mam rovnaku nohu ako vasa dcera a niekolko parov topanok by som jej poslala.
Jana

Pisali sme správu

Môžem vám poslať nejakú bižutériu.

Dobry den, mozem poslat nejake veci pre dcerku.
Poslite mi prosim Vasu adresu. Dakujem.

Dobrý deň,

dajte mi vedieť, či je to ešte aktuálne.
Mala by som pre ňu aj bižutériu, obuv (balerínky,lodičky vo veľkosti 36 a 37), aj nejaké oblečenie vo veľkosti S príp. XS, ak by mala záujem..

Dobre píšem správuNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting