Jump to Navigation

Filtračná kanvica na vodu

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Darujeme filtračnú kanvicu zn. Laica na vodu, bez filtrov, použitú raz s jedným filtrom, takže bez poškodení a plne funkčnú. Osobný odber vo Vlčom Hrdle - BA, alebo v prípade záujmu o zaslanie poštou - za úhradu poštovného.
Kontaktuje ma prosím emailom.

Obrázok: 
Darujem - ponúkam:

Komentáre

Dobrý den, máte prosím Vás ešte tú kanvicu. Poštovné si zaplatím, dakujem vopred za odpoved

Dobrý deň, ešte máte záujem? Ja som uvádzala v inzeráte aj email, ale zjavne mi ho zmazali.. :)

8.12. 2017 som vám poslala mailom toto:

Dobrý deň,

pre vašu bezpečnosť som z vašich príspevkov vymazala vašu mailovú adresu. Mailové adresy neodporúčame zverejňovať. Ostatní užívatelia vám môžu poslať mail cez kontaktný formulár a rovnako tak môžete urobiť aj vy.

Postup posielania mailov aj ostatné informácie o orientácii na stránke, sú uvedené v článku na titulnej strane, hneď na titulnej pozícii: http://www.podajdalej.sk/podrobny-navod-pre-uzivatelov-podajdalejsk

S pozdravom,

(priezvisko), administrátorka podajdalej.sk

Ďakujem pekne za radu, budem ich kontaktovať :)Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting