Jump to Navigation

Darujem oblečenie (S-M) - len osobný odber v BA

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Darujem zachovalé, ženské oblečenie - veľkosti S, M a niekoľko kusov XS či veľkostí vhodných pre staršie dievča. Čo sa týka množstva, veci sú zbalené v 2 igelitových taškách + klasickom ruksaku - chystala som ich pre pani s dcérou, ktoré si napokon spomínané veci nikdy nevyzdvihli, takže balíčky obsahujú aj pár kusov detskej a dámskej bižutérie.
Ak by sa hodili, pridám aj obuv veľkosti 37.
Prosím len seriózny záujem a rýchle jednanie - vyzdvihnutie vecí v najbližších dňoch. Nie kusový, len kompletný a osobný odber v BA.
Viac info v pošte.

Darujem - ponúkam:

Komentáre

Dobrý deň,
písala som Vám mail.
ďakujem.

DOBRY DEN PROSIM OZVTE SA MI?08435337 DNES SOM V BA DAKUJEM

Dobry den,

zial, veci su uz prec.Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting